Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Prodej stavebních pozemků v Písečné

Prodej stavebních pozemků v PísečnéDatum konání:
20.10.2023

Prodej stavebních pozemků v Písečné

Prodej stavebních pozemků v Písečné

Obec Písečná v podhůří Orlických hor nabízí 5 nadstandardních parcel uprostřed zeleně v klidné lokalitě s krásným výhledem. Parcely jsou plně zasíťované (obecní vodovod a kanalizace, elektrická přípojka, veřejné osvětlení, optický kabel) a je k nim budovaná nová asfaltová komunikace, která končí u poslední parcely.

Parcely v mírně svažité stráni orientované na JV mají rozlohy: 1.555m2, 1.633 m2, 1.712 m2, 1.830m2 a 2.112 m2.

Cena za 1 m2 je 1.450 Kč.

Lokalita se nachází na okraji Písečné, výborně fungující starobylé obce s velmi mladým obyvatelstvem (věkový průměr činí 37 let). Obec, která mimo Celostátní Zelené stuhy získala jako první české sídlo nejvyšší ocenění v prestižní celoevropské soutěži Entente Florale Europe (zaměřené na zeleň a celkovou kvalitu života), leží stranou frekventovaných silnic mezi Letohradem a Žamberkem v romantickém údolí pod hradem Žampachem. V celostátní „Mapě kvality života“ (ČSÚ 2023) skončila Písečná mezi nejlépe hodnocenými obcemi (83*).

Písečná svým občanům nabízí MŠ a malotřídní ZŠ, modernizovaný Konzum s Českou poštou a minibankomatem, posezením Konzum Cafe s dětským koutkem. Dále je zde vyhlášená prodejna masných výrobků, útulná hospoda, nový společenský sál, velmi oblíbené koupaliště, rekreační ubytování, knihovna, kostel, sportovní areál (tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, beach-volejbal) se společenským zázemím, plně vybavená tělocvična, skatepark, workoutové hřiště a několik dětských hřišť. V nejbližším okolí obce se nachází mnoho možností, jak žít aktivně i kulturně (sjezdové lyžování, běžkařské trasy, rybolov, golf, síť cyklostezek a turistika po kulturních památkách).

 

Pro lokalitu je zpracovaná územní studie. ÚP obce obsahuje regulační prvky, které chrání dochovaný urbanismus.

O bydlení v Písečné je dlouhodobě velký zájem, jde proto o unikátní příležitost. Parcely jsou určeny pro přímé stavebníky, ne jako investice.

Pro více informací prosím volejte +420 604 778 315.